Ribaro MK

ништо не е наивно, само така изгледа

Вагиналка

Вагиналка е пародија на песната Слатка мала од Lady Jelena Petosevic. Од хигиенски и високодржавни причини се препорачува овој спот да се консумира со затворена уста.

Вагиналка from ribaro on Vimeo.

Ви се допаѓа? Споделете го со вашите пријатели

Би можело да те интересира:

Categories: Видео

Коментирај со Фејсбук:

10 Responses so far.

 1. јас пак, се чудам зш никој не ми промрчи за мојот нов видео клип Вагиналка 🙂 http://t.co/I9ECA6Q5

 2. „Вагиналка“ нов видео клип [RibaroMK] http://t.co/I9ECA6Q5

 3. BobiYo says:

  Вагиналка – http://t.co/rCzxLLpv

 4. за #првасмена „Вагиналка“ [RibaroMK] http://t.co/I9ECA6Q5

 5. BobiYo says:

  за #првасмена „Вагиналка“ [RibaroMK] http://t.co/I9ECA6Q5

 6. Aleksandar says:

  Вагиналка – http://t.co/R4173A8n – @ribaro со XXX видео 🙂 Стара МК еротска:Кур се шета низ чаршија, оџачар,Бара минџа Вересија, оџачар…

 7. Не ми се допаѓа овој клип. Што знам, можеби е само до мојата моментална перцепција. RT @ribaro Вагиналка“ [RibaroMK] http://t.co/QzCJjUQo

 8. Не ми се допаѓа овој клип. Што знам, можеби е само до мојата моментална перцепција. RT @ribaro Вагиналка“ [RibaroMK] http://t.co/QzCJjUQo

  • Sanne says:

   24 01 2012je plussoie, Yelp est bien utile, je n’ai donné que très peu d’avis car je sors pas beaucoup de ma tanière, mais j’essaie de m&;qouoramélisrer et comme tu dis c’est une communauté sympathique.


Sponsors

 • Лиценца

  Creative Commons License
  Овој блог - дело by ribaro е лиценциран со Creative Commons Наведи извор-Некомерцијално 2.5 Macedonia License.
  Засновано врз работата на блогот: ribaro.mk.
 • Пик

 • Категории

 • Архива