Ribaro MK

ништо не е наивно, само така изгледа

RSS за почетници

Се помачив малку дури го поставив преводот на Македонски, но мислам дека е добар, а дали вредеше маката… ќе кажите.

Image Hosted by ImageShack.us

Оди тука за да го видиш видеото или клик на сликата.

Ви се допаѓа? Споделете го со вашите пријатели

Би можело да те интересира:

Categories: Разно

Коментирај со Фејсбук:

One Response so far.

 1. admin says:

  #
  She напиша:

  Хехе.. добра презентација 🙂 16 Јуни, 2007 – 17:41 | избриши | одговори)

  #
  RIBARO напиша:

  многу едноставно и корисно. Ќе оди во постот некоја финта заедно клипот za Creative Commons Smiling
  16 Јуни, 2007 – 21:08 | избриши | измени | одговори)

  #
  Natka напиша:

  Супер! Smiling Браво Рибаро! Smiling
  18 Јуни, 2007 – 13:19 | избриши | одговори)

  #
  Lost series напиша:

  Јако е. Smiling
  18 Јуни, 2007 – 13:33 | избриши | одговори)

  #
  Никола Ни напиша:

  Треба да се обидеш во професорските води:)) http://www.psiholog1.wordpress.com 18 Јуни, 2007 – 15:32 | избриши | одговори)

  #
  katika напиша:

  Thanks for the info…..можеби ќе ти звучи неверојатно ама на тоа американските универзитети скоро се е вака разџвакано, па мислам дека и тоа е клучот зошто таму кој отишол на факс завршил…се тргнав од темата ама ептем ме потсети…Поздрав 19 Јуни, 2007 – 23:33 | избриши | одговори)


Sponsors

 • Лиценца

  Creative Commons License
  Овој блог - дело by ribaro е лиценциран со Creative Commons Наведи извор-Некомерцијално 2.5 Macedonia License.
  Засновано врз работата на блогот: ribaro.mk.
 • Пик

 • Категории

 • Архива