Ribaro MK

ништо не е наивно, само така изгледа

Димитри за Саше Политико

sase politiko

Димитри за кандидатурата на Саше Политико за пратеник

Ви се допаѓа? Споделете го со вашите пријатели

Би можело да те интересира:

Categories: Видео

Коментирај со Фејсбук:

One Response so far.

 1. Delly says:

  Well madiaamca nuts, how about that.


Sponsors

 • Лиценца

  Creative Commons License
  Овој блог - дело by ribaro е лиценциран со Creative Commons Наведи извор-Некомерцијално 2.5 Macedonia License.
  Засновано врз работата на блогот: ribaro.mk.
 • Пик

 • Категории

 • Архива