Ribaro MK

ништо не е наивно, само така изгледа

Цицај – подкаст

Мојот несуден влог пост од ноември 2008 год. Ама ако, нека го има како подкаст, за да сведочи како еволуирала мислата.
Cicaj by ribaro

Ви се допаѓа? Споделете го со вашите пријатели

Би можело да те интересира:

Categories: Став

Коментирај со Фејсбук:

2 Responses so far.

 1. Vegus says:

  По моему это очень интересная тема. Давайте с Вами пообщаемся в PM.

 2. Ally says:

  A perfect reply! Thanks for taking the truleob.


Sponsors

 • Лиценца

  Creative Commons License
  Овој блог - дело by ribaro е лиценциран со Creative Commons Наведи извор-Некомерцијално 2.5 Macedonia License.
  Засновано врз работата на блогот: ribaro.mk.
 • Пик

 • Категории

 • Архива