Ribaro MK

ништо не е наивно, само така изгледа

Личен инфо

Photobucket - Video and Image Hosting

Некои страни едноставно (не) заслужуваат Гуглање

Ви се допаѓа? Споделете го со вашите пријатели

Би можело да те интересира:

Categories: Блогосфера

Коментирај со Фејсбук:

One Response so far.

 1. admin says:

  #
  dr. Max напиша:

  Немој така Рибару. Добар си ти, а па сега си и Релоудед… Smiling
  23 Јануари, 2007 – 17:29 | избриши | одговори)

  #
  Шанкуре Блог напиша:

  охо,и те како заслужуваат дудлање,ова гуглње:)рибаро педеру,читаш ли ти бе свој мејлови? 23 Јануари, 2007 – 17:49 | избриши | одговори)

  #
  RIBARO напиша:

  Батковци и дадички: си го ставив мојот ник погоре колку да не навредам некој друг, а баш фино ми се виде како штос Eye-wink
  Шанкуре, арно ме потсети, не ми е отворен 5 дена.
  23 Јануари, 2007 – 17:59 | избриши | одговори)

  #
  RIBARO напиша:

  ps: Направив мала но круцијална измена на постот Eye-wink
  23 Јануари, 2007 – 18:27 | избриши | измени | одговори)

  #
  ХулаХопа напиша:

  манија …
  нешо го зафатила ///
  ХАХА
  23 Јануари, 2007 – 18:44 | избриши | одговори)

  #
  dr. Max напиша:

  Фишеру, ху д фак ар ју ? Smiling
  23 Јануари, 2007 – 22:53 | избриши | одговори)

  #
  Бунка напиша:

  Остај тоа што скоро секој е рибар оди да лови на Вардар , него Who the fuck is Alice?
  24 Јануари, 2007 – 00:32 | избриши | одговори)

  #
  poison2u напиша:

  “Сакога часа у сваком погледу све више напредујеш“ 😉 добар си, добар 24 Јануари, 2007 – 01:21 | избриши | одговори)

  #
  RIBARO напиша:

  ахахха Бунка, изгледа ќе е тој со романтическата фризура од спотот и тричетвринските комбилизонки
  24 Јануари, 2007 – 04:10 | избриши | измени | одговори)

  #
  Емил напиша:

  Q: WF is Ribaro?
  A: Ribaro is the Fuck itself!

  Мислам дека тоа е вистинскот одговор, така?

  http://www.emilniami.blogspot.com
  24 Јануари, 2007 – 14:53 | избриши | одговори)

  #
  RIBARO напиша:

  Емил, да по/гуг/дуд/лам уште малку ќе треба за вистинскиот одговор.
  24 Јануари, 2007 – 19:52 | избриши | измени | одговори)


Sponsors

 • Лиценца

  Creative Commons License
  Овој блог - дело by ribaro е лиценциран со Creative Commons Наведи извор-Некомерцијално 2.5 Macedonia License.
  Засновано врз работата на блогот: ribaro.mk.
 • Пик

 • Категории

 • Архива